Oreg Strawberry Old Tom 70cl
Stuur mij een e-mail wanneer het weer op voorraad is.
Schrijf je inOreg Strawberry Old Tom 70cl
Oreg Strawberry Old Tom is een unieke gin uit Hongarije. Deze traditionele gin combineert de rijke geschiedenis van Old Tom gin met de frisheid van aardbeien. Het resultaat is een verfrissende en fruitige drank die perfect is voor elk gezelschap.
Geur en smaakprofiel
Bij het openen van de fles komt er een heerlijke geur vrij. Je ruikt meteen de zoetheid van aardbeien, aangevuld met florale tonen. De smaak is een perfecte balans tussen fruitig en floralen noten. De aardbeien komen echt naar voren, waardoor deze gin soepel en toegankelijk is. Geniet van een frisse afdronk met een vleugje kruiden dat je smaakpapillen prikkelt.
Hoe wordt het product gemaakt?
Oreg Strawberry Old Tom wordt gemaakt volgens traditionele methoden waarbij alleen de beste ingrediënten worden gebruikt. De gin begint met een basis van vier keer gedistilleerde graanalcohol, waaraan vers geplukte aardbeien worden toegevoegd. Dit zorgt voor een natuurlijke zoetheid en een volle smaak. Na distillatie rijpt de gin om de smaken verder te integreren.
Kennmerken van het product
- Alcoholpercentage: 40%
- Afkomst: Hongarije
- Smaakprofiel: Floral, met nadruk op aardbeien
- Rijpingstijd: Kort na distillatie
- Gebruikte ingrediënten: Aardbeien, kruiden en specerijen
- Limited edition: Ja
Verhaal over de maker/distilleerderij
Oreg is ontstaan uit een passie voor het maken van hoogwaardige spirits, geïnspireerd door traditionele recepten en lokale ingrediënten. De makers geloven in het combineren van ambacht met innovatie. Hun doel is om unieke smaken te creëren die mensen samenbrengen. Met Oreg Strawberry Old Tom brengen ze een stukje Hongaarse cultuur naar je glas, perfect voor die mooie zomerse avonden of als bijzonder cadeau voor vrienden.
Oreg Oreg Strawberry Old Tom 70cl