Jagermeister Scharf Spiced Ginger 0.70 liter
Stuur mij een e-mail wanneer het weer op voorraad is.
Schrijf je inJagermeister Scharf Spiced Ginger 0.70 liter
Ontdek de unieke smaak van Jagermeister Scharf Spiced Ginger, een bijzondere likeur die rechtstreeks uit Duitsland komt. Deze limited edition biedt een spannende twist op de klassieke Jägermeister met een verfrissende gembersmaak.
Geur en smaakprofiel
Bij het openen van de fles komt je een warme geur van gember tegemoet, gecombineerd met kruidige tonen. De smaak is een perfecte balans tussen zoet en pittig, met een krachtige gemberervaring die je zintuigen prikkelt. Het amberkleurige drankje heeft een verwarmend effect en laat een langdurige, kruidige nasmaak achter.
Hoe wordt het product gemaakt?
Jagermeister Scharf Spiced Ginger wordt vervaardigd volgens traditionele methoden. De basis is dezelfde geheimzinnige mix van kruiden en specerijen als de originele Jägermeister, maar er wordt extra gember toegevoegd voor die speciale kick. Dit zorgt voor een vernieuwende ervaring die perfect is om puur te drinken of in cocktails te verwerken.
Kenmerken van het product
- Alcoholpercentage: 33%
- Afkomst: Duitsland
- Smaakprofiel: Pittig met gembertonen
- Kleur: Amber
- Ingredienten: Gember en een mix van kruiden
- Rijpingstijd: Niet gespecificeerd
- Limited edition: Ja
Verhaal over de maker/distilleerderij
Mast-Jägermeister SE, opgericht in 1878, heeft een rijke geschiedenis in het maken van kwalitatieve likeuren. De oprichter, Curt Mast, had een passie voor kruiden en experimenteren met smaken. Deze passie leeft voort in hun producten, waarbij traditie en innovatie hand in hand gaan. Jagermeister Scharf Spiced Ginger is hier een prachtig voorbeeld van: een eerbetoon aan de oorsprong met een moderne twist.
SKU | L-65-308-00 |
---|---|
Merk | Jägermeister |
Alcoholpercentage | 33 % |
Inclusief GiftBox | Nee |
Type gedistilleerde drank | Bitters |
Land van herkomst | Duitsland |
Inhoud | 0.7 Liter |
Type drank | Gedistilleerd |
EAN Barcode | 4067700020093 |
Jägermeister Jagermeister Scharf Spiced Ginger 0.70 liter