Bowmore 30 years + Wooden GB 70cl
Stuur mij een e-mail wanneer het weer op voorraad is.
Schrijf je inBowmore 30 years + Wooden GB 70cl
De Bowmore 30 years is een prachtige single malt whisky uit Schotland, afkomstig van het iconische eiland Islay. Dit bijzondere product heeft meer dan drie decennia in zorgvuldig geselecteerde vaten gerijpt en biedt een unieke ervaring voor elke whisky-liefhebber.
Geur en smaakprofiel
Bij het openen van de fles komt er een rijke en volumieuze geur vrij, met hints van gedroogd fruit, vanille en een subtiele rook. De smaak is evenwichtig en complex, met een combinatie van karamel, kruidige noten, en een lichte ziltigheid die typisch is voor Islay-whisky's. Elke slok onthult lagen van eikenhout, specerijen en een zachte, verwarmende afdronk die je uitnodigt om nog een keer te proeven.
Hoe wordt het product gemaakt?
Bowmore 30 years wordt geproduceerd met behulp van traditionele pot still distillatie, waarbij enkel gemoute gerst wordt gebruikt als ingrediënt. De whisky ondergaat een zorgvuldige rijping in zorgvuldig geselecteerde eikenhouten vaten, wat bijdraagt aan de ontwikkeling van zijn complexe smaken. Door het non-chill filtering proces blijven de natuurlijke oliën behouden, waardoor de smaakintensiteit verder toeneemt.
Kenmerken van het product
- Alcoholpercentage: 45.1%
- Afkomst: Verenigd Koninkrijk (Schotland)
- Smaakprofiel: Rijk en vol
- Houtrijping: Ja
- Leeftijd: Meer dan 26 jaar
- Distillatiemethode: Pot still
- Ingrediënten: Gemoute gerst
- Kleurstof toegevoegd: Ja
- Non-chill filtered: Ja
- Cadeauset: Ja (in geschenkdoos)
Verhaal over de maker/distilleerderij
Bowmore is één van de oudste distilleerderijen op Islay, opgericht in 1779. Het merk staat bekend om zijn passie voor kwaliteit en traditie. De vakmanschap dat door de generaties heen is doorgegeven, maakt Bowmore tot een symbool van Schotse whisky-cultuur. Hun toewijding aan het gebruik van lokale ingrediënten en traditionele technieken zorgt ervoor dat elke fles een stukje geschiedenis bevat.
Met de Bowmore 30 years krijg je niet alleen een uitzonderlijke whisky, maar ook een verhaal dat je meeneemt naar de groene heuvels en rokerige kelders van Islay. Deze limited edition giftbox maakt het een perfect cadeau voor de echte liefhebber!
SKU | L-55-037-00 |
---|---|
Merk | Bowmore |
Alcoholpercentage | 45.1 % |
Inclusief GiftBox | Ja |
Regio | Verenigd Koninkrijk - Schotland - Islay/Westelijke Eilanden |
Type drank | Whisky |
Type whisky | Single Malt |
Land van herkomst | Verenigd Koninkrijk (incl. Schotland) |
Inhoud | 0.7 Liter |
EAN Barcode | 5010496006337 |
Bowmore Bowmore 30 years + Wooden GB 70cl