Braes Of Glenlivet 25 Years 70cl
Stuur mij een e-mail wanneer het weer op voorraad is.
Schrijf je inBraes of Glenlivet 25 Years
Het Merk en de Productieplaats
Braes of Glenlivet 25 Years is een single malt Scotch whisky geproduceerd door Chivas Brothers, één van de oudste en meest prestigieuze distilleerderijen in Schotland. Het bedrijf werd opgericht in 1801 door de Chivas broers, die begonnen als kruideniers en later succesvolle whiskyhandelaren werden. Tegenwoordig maakt Chivas Brothers deel uit van Pernod Ricard, een Frans multinationaal bedrijf dat gespecialiseerd is in het produceren en distribueren van wijn en sterke drank.
De whisky wordt gemaakt bij de Braeval Distillery, gelegen in de Speyside regio van Schotland. Dit gebied staat bekend om het produceren van enkele van de beste single malt whisky's ter wereld vanwege zijn unieke klimaat en geografie. De Braeval Distillery werd gebouwd in 1973 en staat bekend om zijn hoge kwaliteit, fruitige en bloemige whisky's.
Smaak en Geur
Braes of Glenlivet 25 Years heeft een rijk, complex smaakprofiel dat gekenmerkt wordt door zoete tonen van honing, vanille en karamel, evenals pittige hints van kruidnagel en kaneel. Het heeft een soepele, zachte textuur die de tong bedekt en een lange, bevredigende afdronk achterlaat. De geur van deze whisky is even indrukwekkend, met geuren van gedroogd fruit, noten en eikenhout die Het geurprofiel vullen.
Leuke Weetjes
Een leuk feitje over Braes of Glenlivet 25 Years is dat het in 2015 een gouden medaille heeft gewonnen op de International Wine and Spirit Competition. Deze prestigieuze prijs erkent uitstekende kwaliteit in wijnen en sterke dranken van over de hele wereld. Een ander interessant feit over deze whisky is dat hij minimaal 25 jaar wordt gerijpt in eikenhouten vaten voordat hij wordt gebotteld. Dit uitgebreide rijpingsproces geeft hem zijn unieke smaak en karakter.
Productieproces
Om Braes of Glenlivet 25 Years te produceren, beginnen de distilleerders met het maischen van gemoute gerst met water om zijn natuurlijke suikers vrij te maken. De resulterende vloeistof, genaamd wort, wordt vervolgens gefermenteerd met gist om alcohol te creëren. Deze alcohol wordt vervolgens tweemaal gedestilleerd in koperen pot stills om de sterkte en zuiverheid te verhogen. Ten slotte wordt de whisky minimaal 25 jaar lang gerijpt in eikenhouten vaten voordat hij wordt gebotteld en over de hele wereld wordt verkocht.
SKU | L-52-921-00 |
---|---|
Merk | The Glenlivet |
Alcoholpercentage | 48 % |
Inclusief GiftBox | Ja |
Regio | Verenigd Koninkrijk - Schotland - Speyside |
Type drank | Whisky |
Type whisky | Single Malt |
Land van herkomst | Verenigd Koninkrijk (incl. Schotland) |
Inhoud | 0.7 Liter |
EAN Barcode | 5000299613931 |
The Glenlivet Braes Of Glenlivet 25 Years 70cl